П.І.Б.
Телефон

office@sk-kashtan.kiev.ua

Перше правило бізнесу – чини з іншими так, якби ти хотів, щоби чинили з тобою (Ч. Діккенс)

Кожна страхова компанія прагне до створення збалансованого страхового портфеля та забезпечення фінансової стійкості і рентабельності власних активів. Але жорстка конкуренція на страховому ринку не дає можливості для вільного відбору сприятливих ризиків, тому  портфель Страховика можуть складати об’єкти з надмірно високим ступенем ризикованості. І саме перестрахування дає змогу захиститись від значних фінансових втрат компанії.

Перестрахування – це особлива підсистема страхового ринку, яка дає змогу страховику реалізувати свої цілі, в тому числі привести потенційну відповідальність за сукупною страховою сумою у відповідність з наявними резервами. Тому перестрахування є необхідною умовою забезпечення надійного страхового захисту, гарантування виконання всіх своїх зобов’язань при настанні страхового випадку і утриманні фінансової стабільності та ліквідності сформованих активів, створення платоспроможних страхових резервів і фондів. Перестрахування не лише захищає Страховиків, але й сприяє захисту самого Страхувальника, працівників страхових компаній - від втрати роботи, акціонерів компаній - від зниження прибутку і т. ін.

Надійність страхового захисту клієнтів ПрАТ «СК «КАШТАН» забезпечується якісними перестрахувальними програмами на українському та міжнародному ринках.

Ми пропонуємо нашим партнерам - Страховикам:
- надійне факультативне та/або облігаторне перестрахове покриття на вигідних умовах для обох сторін;
- пропорційний та непропорційний перестрахувальний захист;
- гарантія виплати страхового відшкодування;
- оперативне котирування та акцепт ризиків;
- професійні консультації щодо перестрахування;
- порядність у взаємовідносинах.

За час існування, у СК «Каштан» склались міцні партнерські відносини більш ніж із 80 вітчизняними страховими компаніями.

Страхова компанія тісно співпрацює зі страховими та перестраховими брокерами, що дозволяє розміщувати крупні та специфічні ризики на ринку Lloyd’s

Успішність і надійність перестрахувального захисту Страхової компанії «Каштан» підтверджує швидке і результативне відшкодування збитків.

Враховуючи успішний досвід роботи на страховому ринку України, Страхова компанія «Каштан» спрямовує свою діяльність на посилення конкурентних переваг як в сьогоднішніх умовах, так і в майбутньому, використовує не просто передові технології, а створює індивідуальний сервіс, що задовольняє потреби всіх партнерів по перестрахуванню.