Оформлення страхових тендерних гарантій

Для участі в торгах системи «Прозорро»

Вартість гарантії від 800 грн

Оформлення на протязі 2 годин

Signing a contract-bro

Учасників тендерних закупівель прагнуть не просто перемогти у торгах, але й мінімізувати власні фінансові ризики. Останнім часом все частіше повноцінною альтернативою банківській гарантії виступає тендерне страхування.

Надсилайте заявку на тендерне страхування

Оформлення страхової тендерної гарантії гарантує Замовнику, що страхова компанія покриє всі ризики і фінансові втрати, якщо переможець торгів відмовиться від виконання умов тендеру або ж ці умови не будуть виконані в повному обсязі.

Тендерне страхування може використовуватися як при державних, так і при комерційних закупівлях.

Тендерне страхування

Як оформити Договір тендерного страхування?

 • Надішліть заявку на страхову гарантію

  Надсилайте заявку на тендерне страхування через форму на сайті, вказавши необхідні дані.

 • Очікуйте дзвінка нашого спеціаліста

  Наш спеціаліст зв′яжеться з Вами протягом 30 хвилин та надішле Договір для попереднього ознайомлення.

 • Вносите правки та оплачуєте договір

  Після заповнення Анкети, внесення правок та підтвердження Договору з вашої сторони, ви отримаєте рахунок на оплату.

 • Отримуєте підписаний договір

  Після оплати протягом 30 хвилин отримуєте пакет електронних документів (Ліцензія, Правила), завірених КЕП, та оригінал електронного Договору страхування, підписаний КЕП.

Є питання? Телефонуйте або зверніться в чат

+38 044 249 01 11

У разі перенесення торгів на іншу дату або якщо підписання договору з переможцем відкладається, термін дії гарантії буде продовжений!

Переваги тендерного страхування

null

Економія часу

Укласти та отримати Договір тендерного страхування можна протягом декількох годин в електронному вигляді на Е-мейл.
null

Мінімум документів

Укладання договору тендерного страхування здійснюється без купи зайвих паперів, потрібні лише реквізити вашої компанії та посилання на тендер.
null

Застосування ЕЦП (КЕП)

Договір тендерного страхування завіряється ЕЦП (КЕП) і має таку ж юридичну силу, як і в паперовому вигляді.
null

Економія коштів

Сума страхового платежу за тендерне страхування суттєво менша за банківську комісію, яку сплачують за банківську гарантію.
null

Без договорів про заставу майна та депозитів

Тендерне страхування дозволяє компанії вільно працювати і далі, без заморожування оборотних активів і значних сум (депозитів) чи застави майна.
null

Прискорений сервіс

При повторному зверненні оформлення договору відбувається ще швидше.

Про страхову тендерну гарантію

Тендерна страхова гарантія використовується при проведенні процедур державних закупівель в системі ПРОЗОРРО. Вона оформлюється в електронному вигляді в форматі PDF.
Гарантія підписується Кваліфікованим електронним підписом (КЕП) представника страхової компанії. Ви зі свого боку також можете підписати всі необхідні документи своїм КЕП.
Справжність Кваліфікованого електронного підпису  (КЕП) легко перевіряється, що виключає випадки використання підробленої страхової гарантії.
Страхова тендерна гарантія має таку ж юридичну силу, як і банківська.

Як тендерне страхування захищає ваші інтереси

Страхування тендерної пропозиції гарантує Замовнику покриття всіх ризиків та фінансових втрат в разі часткового або повного невиконання вимог тендерної документації чи зобов’язань Учасником конкурсних торгів.

Умови та правила страхування тендерної пропозиції

Згідно діючого Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник тендера може включити до пакету обов’язкових документів для конкурсних торгів умову про забезпечення тендерної пропозиції Учасника торгів зокрема у вигляді страхової гарантії. Таким чином, Замовник забезпечує собі захист на випадки, що передбачені статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:

а) Відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними;

б) Непідписання учасником, який став переможцем процедури торгів, договору про закупівлю;

в) Ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією;

г) Ненадання переможцем документів, які засвідчують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі (строк – не більше 5 (п’яти) календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.